O NAŠICH RELAXAČNÍCH POKOJÍCH

Privární wellnes a relax Ostrava
Privární wellnes a relax Ostrava

Vážení zákazníci, naše společnost pro Vás vybudovala nové relaxační pokoje s vířivými vanami přímo v centru Ostravy. Relaxační pokoje jsou nadstandardně vybaveny pro tu nejnáročnější klientelu. Věříme, že budete spokojeni s luxusem, který si u nás můžete dopřát a vychutnáte si chvíle plné odpočinku a relaxu. I když sídlíme v centru Ostravy, nemáte problém také źdarma zaparkovat na vlastním hlídaném parkovišti, které je Vám k dispozici po celou dobu Vašeho pobytu v našich pokojích s vířivými vanami. Privátní relax Ostrava, to jsou naše pokoje s vířivími vanami v Ostravě.

VYBAVENÍ NAŠICH RELAXAČNÍCH POKOJŮ V OSTRAVĚ

Nejlepší vířivky v Ostravě

Naše relaxační pokoje jsou vždy vybaveny WIFI FREE, samostatnou koupelnou a WC, manželskou postelí, LCD televizorem, DVD přehrávačem, HIFI sestavou, minibarem a většina také klimatizací. Samozřejmostí je ručníkový servis, sprchové gely a mýdla.

Součástí ceny je také drobné občerstvení v podobě kávy, čaje, případně sladkého překvapení. Naše pokoje s vířivkou lze využít také pro ubytování s romantickou snídaní do postele. V každém minibaru v relaxačním pokoji naleznete širokou nabídku vína, sektu a nealko nápojů, samozřejmostí jsou svíčky.

Privátní wellnes a relax v Ostravě
Privátní wellnes a relax v Ostravě

VYBERTE SI RELAXAČNÍ POKOJ S VÍŘIVKOU V OSTRAVĚ